Mind Concierge Hizmetine hoşgeldiniz.

Sizinle özel olarak ilgilenecek müşteri ilişkileri yöneticimize bağlanmak için WhatsApp hattımızdan bize yazın.

images
Mind Concierge
Dijital Dünyanızın Asistanı

Farz edin dijital dünyada aradığınız bilgiye ulaşabileceğiniz, bağımsız şekilde size sunulan teklifleri ve hizmetleri denetletebilecek ve size uygulamalı destek verebilen bir asistanınız olsaydı nasıl olurdu?

mind-mini-logo

Mind Concierge hizmetimiz ile size profesyonel olarak müşteri ilişkileri uzmanlarımız ve birebir yöneticimiz ile özel danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde planladığınız veya hayata geçirdiğiniz her türlü dijital dünyaya dahil olan çalışmalarınızı planlamadan denetlemeye kadar bize danışarak ilerletmeniz mümkün olacak. İlk görüşme için şimdi bizimle iletişim kurun ve Mind Concierge hizmetimiz ile tanışın.

Araştırma

Sizin için istediğiniz dijital dünya hizmetleri ve ürünleri araştırıyor, size rapor sunarak hizmet veriyoruz. Çözümünü aradığınız veya bilgisine ulaşmak istediğiniz IT çözümlerin araştırması tarafımızdan profesyonelce yapılıp size iletiliyor.

Denetleme

Mevcut tüm dijital dünya hizmetlerinizi (sosyal medya hesaplarınızı, web sitenizi, uygulamanızı) test ediyor ve kalitesi hakkında sizlere bilgi paylaşıyoruz. Aynı şekilde size sunulan teklifleri inceliyor ve piyasa koşullarına uygun olup olmadığını, fiyat ve teknik yeterlilik hakkında fikrimizi iletiyoruz.

Uygulama

Özel yazılım siparişlerinizi, yurtdışı bağlantılı anlaşmalarınız için uygulamaya geçirerek sizin için satın almayı gerçekleştirebiliyor, çözüm ortağınız olarak hizmet sunabiliyoruz.

Asistan

Tam teşekkülü bilgiye sahip 20 yıllık tecrübeli bir ekibin size istediğiniz an hizmet ettiğini ve istediğiniz konuda size bilgiyi ulaştırdığını düşünün. Mind Concierge Asistan hizmetimiz ile her an yanınızdayız ve çözümünüz oluyoruz.

Hizmetlerimiz

Sizin için neler yapabileceğimize bir göz atalım. İhtiyacınız olan başka bir şey var mı? Bize sorun ve sizin için özel bir plan tanımlayacağız. Tüm müşterilerimiz özel olarak desteklenecektir. Projelendirme ve harekete geçme planlaması bizim çalışmamızın ilk iki adımı olacaktır. Birlikte çalışalım.

Ücretsiz Teklif Alabilirsiniz!

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve size özel hazırlanmış teklif için bizimle şimdi iletişime geçin.

!
Mind Ofis Müşteri Girişi