mind-mini-logo

Talep Oluşturma

Talep Oluşturma

Bir Lead nedir?

 

Genel olarak; Bir Lead bir kişi veya kuruluş tarafından sizin yaptığınız ürün veya hizmet reklamı üzerine gelen taleptir. Genel olarak reklam çalışması ile oluşan bu talep kişinin sizin hizmetinize olan ilgisini açıkça gösterir.

 

Potansiyel Lead nasıl oluşturulur?
 


Talepler farklı internet mecraları üzerinden oluşturulması mümkündür. Bunlar örnek olarak sosyal medya sayfaları veya arama motorları olabilir. Önemli olan doğru kitleye hitap etmek ve aynı zamanda gerekli bilgileri toplamaktır. Örnek olarak bir Lead (Talepformu) ile telefon, eposta, ad soyad veya doğum tarihi gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Toplanacak taleplerin çoğunluğu değil daha çok kalitesi önem taşımaktadır. Bir Talepformu ile gerekeninden fazla bilgi toplamaya çalışırsanız otomatik olarak daha az talep formu dönüşü alırsınız.

 

Hizmetimiz

 

Sizin için ulaşmak istediğiniz kitleyi tespit ediyor ve tanıtımlarınızın ulaşmasını sağlıyoruz. Ulaşmak istediğiniz kitlenin size dönüş sağlamasını ve iletişim bilgilerini iletmesini sağlıyoruz. 

  • Eleman/ Çalışan arayanlar için lead oluşturma
  • Yeni müşteri için lead oluşturma
  • Bilgi talebi için lead oluşturma
  • Uluslararası lead oluşturma
  • Yabancı dilde lead oluşturma

 

Sınır tanımıyoruz

 

Her ülkede lead oluşturabildiğimiz gibi bulunduğunuz ülkede istediğiniz dilde konuşan insanlara ulaşmamız mümkün. Örnek olarak Türkiye'de yaşayan ve iyi derecece Almanca bilen eleman arıyorsanız bizimle ulaşabilirsiniz.