mind-mini-logo

Sunucu çiftliğimiz

Sunucu çiftliğimiz

DE-CIX özellikli bir site, ISO 27001 sertifikası ve uzak el hizmetleri olarak son derece kısa gecikmeler: InterNetX'in Tier 3 veri merkezi, yüksek performanslı bir veri merkezinin tüm teknik gereksinimlerini karşılar.

Müşterilerimize maksimum kullanılabilirlik ve güvenlik sunuyoruz. Kolokasyon çözümlerimiz, yirmi yılı aşkın süredir yönetilen bir hizmet sağlayıcı olarak edindiğimiz zengin deneyime dayanmaktadır. EMC HostCo GmbH şirketinin bir ortağı olarak, veri merkezimizin iklim, güç ve güvenlik teknolojisinde de en yüksek standartları belirliyoruz.

Veri merkezinin InterNetX omurgası çok yedekli bir bağlantı sunar ve bu nedenle son derece kritik iş uygulamalarında bile istenen hiçbir şey bırakmaz. Uzmanlarımız performans izleme ve 7/24 müşteri verilerimizin güvenliğini sağlar. Veri Merkezi ile InterNetX, yıllardır sorunsuz çalışan ve çeşitli endüstrilerden gelen müşterileri ikna eden yüksek düzeyde kullanılabilir ve geleceğe yönelik bir sunucu ve BT altyapısı sunar. Danışmanlarımız, işiniz için de tüm gereksinimler için uygun bir çözüm bulacaktır!

Kaynak: InterNetX