mind-mini-logo

Yayınlarımız

Yayınlarımız

İnternet ve dijital dünyasında 20 yıllık emeği ile duayenler arasında yer alan Ahmet Ataner Şapçı, ülke çapında Internet ve sosyal medya hakkında verdiği eğitimler ile binlerce insana ulaşmıştır. 2013 yılında "Neden Web Sitesi Sahibi Olmalıyız" ve 2015 de  "Sosyal Medyadaki Yüzümüz" adlı kitapları hem Türkiye'de hem Almanya'da yayınlanmıştır. 2020 yılında iki adet Kitap ile yeni yayınları Mindfactory kütüphanesine eklenmesi bekleniyor.


Neden Web Sitesi Sahibi Olmalıyız? - Yazar Ahmet Ataner Şapçı (2013)

Bu kitap, Web Siteniz yoksa...
Devletin yeni Türk Ticaret Kanunu'yla birlikte getirdiği Web Tasarım zorunluluğunu daha iyi anlayabilmek, bu mecburiyeti bir fırsat olarak değerlendirip avantaja çevirmek isteyenler içindir.
Web siteniz varsa...
Web sitesi alma/yaptırma kararında zorlanan, yenilemeyi düşünen ya da Web Sitesini hareketlendirmek isteyenlerin nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeleri içindir.
Bu kitap, Web sitesi sahibi olmanın önemini görmeniz, değerini bilmeniz ve kararınızı verebilmeniz için bir yol göstericidir!


Sosyal Medyadaki Yüzümüz - Yazar Ahmet Ataner Şapçı (2015)

 

Sosyal Medya aslında hayatın tam kendisi, yaşamın bir aynasıdır. Yaşadıkça yansımaları ile büyüyen bir alan ve gerçek hayatın internet dünyasına taşınmasıdır. O kadar gelişmektedir ki, artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası ve bazen tam kendisidir. Sosyal Medya çevremizdir. Sosyal Medya çevremizin çevreleridir. Sosyal Medya bir ağ oluşumu ve her noktasında birbirine döngü ile bağlanan bir yoldur. Sosyal Medya insanlığın bağımsızlığı birlik ve beraberliğini simgeleyen gelecektir.

Kitabım size kendi aynanızdan baktırıyor, genel olarak nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve başarılı bir sosyal medya yürütmenin nelerden ibaret olabileceğini gösteriyorum. Uyguladığınız takdirde zaman kaybetmeden yol alabileceksiniz ve ilk başta yapılan hataları yapmadan daha başarılı ilerlemeniz mümkün olacaktır.